Karel Šimůnek
(1869-1942)
Akt se slunečníkem
No.: 95Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
akvarel, tužka, papír, 1928, 48 x 33 cm, sign. PD K. Šimůnek 1928, rám, při okrajích mimo kresbu místy mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. V. Brožík and F. Engelmüller at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 5.000 CZK (209 €)