Karel Šimůnek
(1869-1942)
Akt se slunečníkem
Položka č.: 95Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
akvarel, tužka, papír, 1928, 48 x 33 cm, sign. PD K. Šimůnek 1928, rám, při okrajích mimo kresbu místy mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)