Miloslav Holý
(1987-1974)
Vesnice
No.: 250806Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2024 16:32
litografie, 1957, 14,3 x 19,5 cm, sign. PD MHolý 57, č. 96/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)