Jan Halla
Svíce
No.: 275741Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2024 16:46
litografie, 18 x 8,5 cm, sign. DU Jan Halla, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Svíce
Current price: 200 CZK (9 €)