Jan Halla
Svíce
Položka č.: 275741Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2024 16:46
litografie, 18 x 8,5 cm, sign. DU Jan Halla, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Svíce
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)