Jakub Špaňhel
(1976)
Kyjev sv. Andrij
No.: 166Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 2022, 102 x 72 cm, sign. PD Špaňhel 2022, č. 9/100
Current price: 6.000 CZK (250 €)