Jakub Špaňhel
(1976)
Kyjev sv. Andrij
Položka č.: 166Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 2022, 102 x 72 cm, sign. PD Špaňhel 2022, č. 9/100
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)