Václav Holub
Anděl
Položka č.: 282679Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:16
litografie, 54 x 43 cm, 14/25, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Klímy na SUPŠ v Uherském Hradišti, člen Asociace užité grafiky
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Václav Holub
Položka č.: 282678Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:17
litografie, 1997, 32,5 x 37,5 cm, sign. PD JHolub 97, 44013, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Klímy na SUPŠ v Uherském Hradišti, člen Asociace užité grafiky
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)