Zdeněk Přikryl
(1928)
Beethoven
Položka č.: 220366Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2024 14:34
litografie, 1977, 20 x 17 cm, sign. DU Přikryl 77, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)