Světla Žáková - Štrupová

(1924-1978)

  • Světla Žáková - Štrupová

    (1924-1978)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 249427

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 13. 08. 2024 18:38

    litografie, 21,7 x 31 cm, sign. PD S. Žáková - Štrupová, 16/100, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Obrovský and K. Minář at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (9 €)