Světla Žáková - Štrupová
(1924-1978)
Pohled na Pražský hrad
Položka č.: 249427Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:38
litografie, 21,7 x 31 cm, sign. PD S. Žáková - Štrupová, 16/100, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)