Jakub Stretti
(1967)
Pod lampou
No.: 152Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
akryl, plátno, 2017, 67 x 54 cm, sign. zezadu Stretti 2017
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)