Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Čáslav, Radnice
Položka č.: 282809Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 19:03
lept, 1944, 33,2 x 22,5 cm, sign. PD JC.Vondrouš 1944, rám, č. 9, značeno v desce LD Vondrouš 1944, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)