Karel Brada
Jestřáb
No.: 226151Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2024 14:40
lept, 17,8 x 13,3 cm, sign. PD K. Brada, PD značeno v desce KB, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)