Klára Stodolová
Květ lesa
No.: 283385Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 05. 01. 2025 17:01
akvarel na hedvábí a na papíře, 2016, 75 x 66 cm, sign. vzadu , na rámu
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Klára Stodolová
Jabloňová větvička v misce
No.: 283423Auction price: 7.500 CZK (313 €)
Planned termination: 05. 01. 2025 17:39
akvarel, 2022, 50 x 70 cm, sign. vzadu
Current price: 7.500 CZK (313 €)