Petráček

  • Petráček

    Černá Hora od Trutnova

    Položka č.: 282755

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:20

    akvarel, tužka, papír, 1947, 25,3 x 18,8 cm, sign. PD Petráček 47, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)