• Horký

    Horská krajina

    Položka č.: 263402

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:30

    olej, plátno, 1938, 37,2 x 47,5 cm, sign. PD F. Horký 38, plátno napnuto na dřeveném rámu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)