Jiří Suchý
Zrada
No.: 281570Auction price: 1.100 CZK (46 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:56
litografie, 16,1 x 10,9 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 81/120, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.100 CZK (46 €)