Šimánek
Kytice šeříků
No.: 885Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 17:22
olej, dřevo, 69,5 x 99,5 cm, sign. PD Šimánek, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.200 CZK (50 €)