L. Hajský
Pohodlíčko
No.: 245628Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 18:05
akvarel, tuš, papír, 1. polovina 20. století, 42 x 29,5 cm, monogr. PD LH, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID2**5 History of bids
L. Hajský
Překvapení
No.: 198262Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 18:06
akvarel, tuš, papír, 1. polovina 20. století, 44 x 30,2 cm, monogr. PD LH, při okrajích mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
L. Hajský
Trpaslíčkové
No.: 198260Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 18:07
akvarel, tuš, papír, 1. polovina 20. století, 42,5 x 29,5 cm, sign. PD Hajský, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)