L. Hajský

  • L. Hajský

    Pohodlíčko

    No.: 245628

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 09. 10. 2024 18:05

    akvarel, tuš, papír, 1. polovina 20. století, 42 x 29,5 cm, monogr. PD LH, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID2**5 History of bids

  • L. Hajský

    Překvapení

    No.: 198262

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 09. 10. 2024 18:06

    akvarel, tuš, papír, 1. polovina 20. století, 44 x 30,2 cm, monogr. PD LH, při okrajích mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • L. Hajský

    Trpaslíčkové

    No.: 198260

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 09. 10. 2024 18:07

    akvarel, tuš, papír, 1. polovina 20. století, 42,5 x 29,5 cm, sign. PD Hajský, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)