L. Hajský
Pohodlíčko
Položka č.: 245628Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:05
akvarel, tuš, papír, 1. polovina 20. století, 42 x 29,5 cm, monogr. PD LH, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
L. Hajský
Překvapení
Položka č.: 198262Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:06
akvarel, tuš, papír, 1. polovina 20. století, 44 x 30,2 cm, monogr. PD LH, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
L. Hajský
Trpaslíčkové
Položka č.: 198260Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:07
akvarel, tuš, papír, 1. polovina 20. století, 42,5 x 29,5 cm, sign. PD Hajský, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)