Aldof Jelínek Alex

(1890-1957)

  • Aldof Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Tonda Špacír ze Strmilova

    No.: 380

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 10:02

    litografie, 1918, 12 x 13 cm, značeno PD na kameni A. J. Alex, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids