Anna Staněk
Petit cours de paysage figures et animaux
Položka č.: 282749Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:38
tužka, papír, 1894, 29,5 x 42,5 cm, sign. PD Anna Staněk, v dolní části datováno a popsáno autorkou, mírně zažloutlý a při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)