Jiří Mandel
(1886-1971)
Horská krajina (Orlické hory)
No.: 211Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 12. 12. 2024 15:00
olej, plátno, 61,5 x 86,2 cm, sign. PD J. Mandel, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)