Jiří Müller
Podzim
Položka č.: 268084Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:20
akvarel, tuš, pastel, papír, 1988, 25,3 x 19,4 cm, sign. DU Jiří Müller 88, pasparta, na papíře nepatrné drobné skvrnky, zašlá páska pasparty, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky a K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČVU a Asociace jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)