Jana Boudová
(1931-2001)
Jaro na Čertovce
No.: 282404Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2024 15:40
litografie, 1997, 20,8 x 17 cm, sign. PD J. Boudová 1997, č. 6/180, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**4 History of bids