Karel Vodák
(1923-2000)
Malý Muk
No.: 197Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 18:16
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1967, r. W. Staudte, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
Karel Vodák
(1923-2000)
A. Jirout děkuje
No.: 282197Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2024 15:56
suchá jehla, akvarel, 1959, 12,1 x 7,2 cm, sign. DU Vodák 59, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)