Karel Vodák
(1923-2000)
Malý Muk
Položka č.: 197Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2024 18:16
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1967, r. W. Staudte, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
Karel Vodák
(1923-2000)
A. Jirout děkuje
Položka č.: 282197Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2024 15:56
suchá jehla, akvarel, 1959, 12,1 x 7,2 cm, sign. DU Vodák 59, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)