Vítězslav Fleissig

(1892-1955?)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Toaleta

    No.: 260461

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 18. 12. 2024 15:00

    tužka, papír, 11 x 8 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Po koupeli

    No.: 260462

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 18. 12. 2024 15:02

    tužka, papír, 11,5 x 9 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Toaleta

    No.: 260463

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 18. 12. 2024 15:04

    tužka, papír, 11 x 8,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Po koupeli

    No.: 260464

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 18. 12. 2024 15:06

    tužka, papír, 12,5 x 10 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Toaleta

    No.: 260465

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 18. 12. 2024 15:08

    tužka, papír, 12 x 9,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Scéna z divadelní hry

    No.: 260470

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 18. 12. 2024 15:10

    uhel, papír, 30 x 43,5 cm, provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga, oboustranná kresba, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Návrhy na hrací karty

    No.: 260474

    Auction price: 1.300 CZK (55 €)

    Planned termination: 18. 12. 2024 15:12

    26x tužka, papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.300 CZK (55 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Zvířátka

    No.: 260475

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 18. 12. 2024 15:14

    3x tužka, papír, 6 x 23 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Studie

    No.: 262548

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 12. 2024 15:16

    akvarel, papír, 12,5 x 15,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Faust

    No.: 262551

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 12. 2024 15:18

    tužka, akvarel, papír, 13 x 18,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Opilí mniši

    No.: 262553

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 12. 2024 15:20

    tužka, akvarel, papír, 15 x 19 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Opilý mnich

    No.: 262555

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 12. 2024 15:22

    akvarel, papír, 11 x 7,4 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Mnich a dívky

    No.: 262556

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 12. 2024 15:24

    tužka, papír, 12,7 x 8,6 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Spící mnich

    No.: 262557

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 12. 2024 15:26

    akvarel, papír, 17 x 6 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Mnich

    No.: 262558

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 12. 2024 15:28

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Souboj s drakem

    No.: 266603

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 12. 2024 15:30

    tuš, tužka, papír, 20,5 x 20,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Návrh na exlibris

    No.: 266604

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 18. 12. 2024 15:32

    tuš, tužka, papír, 10,5 x 7,5; 9,7 x 6,4 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Návrh na exlibris

    No.: 266605

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 12. 2024 15:34

    tuš, tužka, papír, 8,3 x 8,7 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Kniha s lebkou

    No.: 266606

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 12. 2024 15:36

    tuš, tužka, papír, 8,7 x 9,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Kočka a myš - návrh na exlibris

    No.: 266612

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 18. 12. 2024 15:38

    tužka, papír, 1948, 8,6 x 5,8 cm, sign. PD Fleissig 1948, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Kočka a rohíč - návrh na exlibris

    No.: 266613

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 18. 12. 2024 15:40

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Návrh na exlibris

    No.: 266614

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 18. 12. 2024 15:42

    tužka, papír, 14 x 12 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Zátiší - návrh na exlibris

    No.: 266615

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 18. 12. 2024 15:44

    tužka, papír, 1948, 10 x 7 cm, sign. PD Fleissig 1948, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Číňan - návrh na exlibris

    No.: 266617

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 18. 12. 2024 15:46

    tužka, papír, 1948, 11 x 8 cm, sign. PD Fleissig 1948, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Nebe - návrh na exlibris

    No.: 266618

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 18. 12. 2024 15:48

    tužka, papír, 1948, 12 x 9 cm, sign. PD Fleissig 1948, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Číňan - návrh na exlibris

    No.: 266619

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 18. 12. 2024 15:50

    tužka, papír, 13 x 9 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Číňan - návrh na exlibris

    No.: 266620

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 18. 12. 2024 15:52

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Čert a kočka - návrh na exlibris

    No.: 266621

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 18. 12. 2024 15:54

    tužka, papír, 1948, 8,7 x 5,8 cm, sign. PD Fleissig 1948, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Kniha a ještěrka - návrh na exlibris

    No.: 266622

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 18. 12. 2024 15:56

    tužka, papír, 8 x 6,3 cm, sign. PD Fleissig, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    PF - návrh

    No.: 266623

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 18. 12. 2024 15:58

    tužka, papír, 1931, 14,5 x 10,8 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)