Jiří Kodl
(1898-1955)
Žena s trakařem
Položka č.: 242675Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:09
akvarel, tužka, papír, 34,7 x 39,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kouly na ČVUT v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Kodl
(1898-1955)
Polní práce
Položka č.: 242674Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:10
tužka, papír, 1927, 24,7 x 39,8 cm, značeno LD 1. VIII. 27, při dolním okraji díra v papíře (cca 1 cm), Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kouly na ČVUT v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Kodl
(1898-1955)
Stodola
Položka č.: 121890Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:11
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)