Vladimír Bedřich Soukup
(1926-2004)
Blondýnka
No.: 10Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 13. 12. 2024 11:09
litografie, 1978, 33,5 x 18 cm, sign. PD Soukup 76, autorský tisk
Current price: 80 CZK (4 €)