František Štěpán
(1912)
Stará kuchyň
No.: 263708Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2024 19:18
litografie, 1938, 20,3 x 24,8 cm, sign. PD Štěpán Fr 1938, přehlý papír, v levém horním rohu zažloutlá skvrna
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids