Leopold Parma
(1891-1968)
Valašská krajina
No.: 274166Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 16:04
dřevoryt, 29,5 x 35 cm, sign. PD LParma, rám, zašpiněný, lehce poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)