Jaroslav Štika

(1906-1940)

bratr grafika Karla Štiky, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Tanečnice

    Položka č.: 278515

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:02

    litografie, 1937, 19,1 x 13,5 cm, značeno v desce , papír zažloutlý, na papíru drobné žluté skvrnky, po okrajích papíru stopy od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)