Marie Prušová

  • Marie Průšová

    Červánková

    No.: 240830

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 10. 10. 2024 18:28

    litografie, 17 x 10 cm, sign. PD Průšová, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)