Rudolf Fila

(1932-2015)

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    Rytíři

    Položka č.: 210

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    tisk, akvarel, papír, 2006, 40 x 28,5 cm, sign. DU R. Fila 06, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    Pygmalion a Galeta

    Položka č.: 211

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    kombinovaná technika, běloba, akvarel, tisk, papír, 1990, 47 x 36 cm, sign. LD R. Fila 90, Autor byl významným českým představitelem malby druhé pol. 20. století. Vystudoval bratislavskou Vysokou školu umění, kde později i učil. Jeho tvorba je výjimečným příspěvkem k abstraktní formulaci malby., žák…

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    Japonka II

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    tisk, běloba, akvarel, papír, 2005, 53,5 x 4655 x 35 cm, sign. LD R. Fila 05, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)