Július Nemčík

(1909-1986)

  • Július Němčík

    (1909-1986)

    Přístav

    Položka č.: 326

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 1977, 27 x 34 cm, sign. PD J. Němčík 77, rám, č. 22/33, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Loukoty a J. Obrovského

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)