Josef Istler

(1919-2000)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    No.: 51

    Auction price: 90.000 CZK (3.750 €)

    Termination of first bid: 26. 09. 2024 15:00

    kombinovaná technika, olej, asambláž, karton nalepený na sololitové desce, 1958/42, 63 x 47 cm, sign. vzadu istler, rám, vzadu věnován, číslo kat. 42, Josef Istler patří k jedné z vůdčích osobností českého informelu. Jeho dílo bylo výrazně ovlivněno surrealismem a vyvinulo se až k abstrakci. Informá…

    Current price: 90.000 CZK (3.750 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Objekt

    No.: 52

    Auction price: 80.000 CZK (3.334 €)

    kombinovaná technika, olej, asambláž, sololit, 1992, 58 x 38 cm, sign. DU istler, rám, kvalitní a charakteristická práce jednoho z našich nejvýznamnějších zástupců zejména poválečné abstraktní tvorby. Byl zakládajícím členem skupiny Ra, členem skupiny Mánes, člen hnutí Phases, SČVG Hollar a člen výr…

    Current price: 80.000 CZK (3.334 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    No.: 58

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    lept, kombinovaná technika, 14, 5 x 8, 5 cm, sign. PD Istler, č. 14/200, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of German painter Walter Hofner, member of the group Cobra (Belgium and France), member of the surrealistic group Skupina RA, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Socie…

    Current price: 800 CZK (34 €)