Věra Janoušková

(1922-2010)

  • Věra Janoušková

    (1922-2010)

    No.: 24

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    Termination of first bid: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 2001, 34 x 24 cm, sign. PD Věra Janoušková 2001, č. 36/50

    Current price: 1.400 CZK (59 €)