Věra Janoušková
(1922-2010)
No.: 24Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Termination of first bid: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 2001, 34 x 24 cm, sign. PD Věra Janoušková 2001, č. 36/50
Current price: 1.400 CZK (59 €)