Věra Janoušková
(1922-2010)
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 2001, 34 x 24 cm, sign. PD Věra Janoušková 2001, č. 36/50
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)