Xénia Hoffmeisterová

  • Xénia Hoffmeisterová

    Nové zdroje

    No.: 264

    Auction price: 32.000 CZK (1.334 €)

    Termination of first bid: 26. 09. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2021, 65 x 100 cm, sign. vzadu Xénia Hoffmeistrová 2021

    Current price: 32.000 CZK (1.334 €)

  • Xénia Hoffmeisterová

    Labyrint

    No.: 322

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    litografie, papír, 2023, 81 x 56 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, č. 1/30

    Current price: 4.500 CZK (188 €)