František Nedvěd

(1919)

  • František Nedvěd

    (1919)

    Hlava klauna

    Položka č.: 306

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 1976, 45 x 35 cm, sign. PD Nedvěd 76, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední škole dekorativního umění v Praze, soukromé studium u K. Součka a J. Horníka, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze a prof. C. Boudy na PedF UK tamtéž, člen JUV

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)