Jan Švankmajer

  • Jan Švankmajer

    Bilderlexikon - Nesoustavná anatomie č. 1

    No.: 33

    Auction price: 16.000 CZK (667 €)

    Termination of first bid: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, ručně kolorovaná, 2024, 43,5 x 28,2 cm, sign. PD Švankmajer J. 2024, rám, č. 47/50, český režisér, výtvarník a animátor. Studoval scénografii na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze v Křižovnické ulici u prof. Richarda Landera a obor režie a scénografie na katedře loutek Divadelní fak…

    Current price: 16.000 CZK (667 €)