Otto Placht

  • Otto Placht

    V duchu letu

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 2000, 100 x 100 cm, sign. vzadu Otto Placht 2000, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 95.000 CZK (3.959 €)