• Josef Liesler

    Salvador Dalí

    No.: 64

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Termination of first bid: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 1971, 11,5 x 15,5 cm, sign. PD Liesler 71, rám, č. 162/200, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Josef Liesler

    No.: 65

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    litografie, 1964, 33,5 x 54,5 cm, sign. PD Liesler 64, rám, č. 101/200, mírně zažloutlý papír, na paspartě vodní skvrna, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Associatio…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

  • Josef Liesler

    Nevěsta

    No.: 74

    Auction price: 32.000 CZK (1.334 €)

    tempera, běloba, papír nalepený na sololitu, 1959, 45 x 33 cm, sign. PD Liesler 1959, Josef Liesler je jednou z nejvýraznějších postav českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny RADAR. V…

    Current price: 32.000 CZK (1.334 €)

  • Josef Liesler

    Naši víru ovšem jste nemohli ani zastínit, ani svléknout do naha

    No.: 75

    Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)

    tempera, papír, 1961, 63 x 45 cm, sign. PU Liesler 61, na zadní straně popsáno autorem: Naši víru ovšem jste nemohli ani zastínit, ani sléknout do naha., na zadní straně štítek s popisem, na malbě místy drobná škrábnutí, pasparta poškozena, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. …

    Current price: 38.000 CZK (1.584 €)