• Josef Liesler

    Salvador Dalí

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 1971, 11,5 x 15,5 cm, sign. PD Liesler 71, rám, č. 162/200, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    litografie, 1964, 33,5 x 54,5 cm, sign. PD Liesler 64, rám, č. 101/200, mírně zažloutlý papír, na paspartě vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Josef Liesler

    Nevěsta

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)

    tempera, běloba, papír nalepený na sololitu, 1959, 45 x 33 cm, sign. PD Liesler 1959, Josef Liesler je jednou z nejvýraznějších postav českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny RADAR. V…

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)

  • Josef Liesler

    Naši víru ovšem jste nemohli ani zastínit, ani svléknout do naha

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    tempera, papír, 1961, 63 x 45 cm, sign. PU Liesler 61, na zadní straně popsáno autorem: Naši víru ovšem jste nemohli ani zastínit, ani sléknout do naha., na zadní straně štítek s popisem, na malbě místy drobná škrábnutí, pasparta poškozena, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)