Vladimír Komárek

  • Vladimír Komárek

    Zátiší s květinami a zrcadlem

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 72.000 CZK (3.000 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 1984, 69 x 88 cm, sign. PD V. Komárek 84, rám, Vladimír Komárek je svým okolím často označován za vypravěče. Jeho obrazy nejsou pouhou výpovědí, ale i příběhem samotným. Nesou si v sobě melancholickou lyričnost a poetičnost. Svojí tvorbou navazuje na slávu českého poetismu a imaginace,…

    Aktuální cena: 72.000 CZK (3.000 €)