Jitka Walterová

  • Jitka Walterová

    Kotě z Kocourkova

    No.: 300

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Termination of first bid: 26. 09. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 28 x 124 cm, sign. na zadní straně Jitka Walterová, pozadí k anim. seriálu Kotě z Kocourkova, při okrajích mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)