Jitka Walterová

  • Jitka Walterová

    Kotě z Kocourkova

    Položka č.: 300

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 28 x 124 cm, sign. na zadní straně Jitka Walterová, pozadí k anim. seriálu Kotě z Kocourkova, při okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Trnky, A. Strnadela a Z. Sklepka na VŠUP v Praze, členka Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)