Vojtěch Kubašta

(1914-1992)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Pražské kostely - Malá Strana

    No.: 242

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Termination of first bid: 26. 09. 2024 15:00

    6x litografie, 43 x 29 cm, jednotlivé listy signovámy, 29,5 x 20,5, šest litografií Vojtěcha Kubašty (29,5 x 20,5) s textem Františka Lazeckého, vydáno pro členy a příznivce Lidové akademie, volné listy v papírovém přebalu, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirt…

    Current price: 3.000 CZK (125 €)